O nás

Firma Stavocom s.r.o. je stavebná firma, ktorá úspešne pôsobí na slovenskom stavebnom trhu. Svoje sídlo máme na Kysuciach v obci Podvysoká.

Od konkurencie sa odlišuje individuálnym prístupom k zákazníkovi. Vždy sa snažíme prispôsobiť jedinečným požiadavkám zákazníkov tak, aby sme dosiahli ich maximálnu spokojnosť.

Komplexné služby

V našom portfóliu stavebných služieb nájdete kompletné stavebné práce, realizáciu priemyselných stavieb na kľúč, rekonštrukcie bytov a rodinných domov, sádrokartónové systémy, maliarske a natieračske práce, zemné a výkopové práce, búračské práce, izolácie, lešenárske práce, komplexné zatepľovacie práce, pokrývačské a klampiarske práce, projektová a inžinierska činnosť a iné. Našimi službami dokážeme uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Kvalita osvedčená certifikátmi

Kvalitu našich služieb dokazuje aj množstvo certifikátov. Sme držiteľmi certifikátov na zatepľovacie systémy Baumit, poterov Baumit a osvedčenie od Spoločnosti Henkel Slovensko na vonkajšie kontaktné teplo-izolačné systémy značky: Ceresit Certherm (Classic, Popular, Premium) – pre EPS, Ceresit Cerherm Wool ( Popular, Premium) – pre MW, Ceresit VWS Express – pre EPS.
Ku kvalite našich služieb prispieva aj školený a skúsený personál.